Sevgilinin gerçek yüzü
Sevgilinin gerçek yüzü  sitemizdeki tüm konuları  haber bölümünden devam edebilirsiniz

Bir sevgiliniz var!! sanki onu seviyorsunuz, veya sevdiğinizi sandınız, en sonunda da yanıldığınızı anladınız ve her şeyin bitmesine karar verdiniz. Nasıl olsa her şey bir anda başlamadı mı? İşte tam burada insanların gerçek yüzünü görebiliyorsunuz. Sevgilinizi tanımak istiyorsanız, ondan ayrılmayı deneyin ve gerçek yüzünü görün (: İnsan taklitini bile yapamayacak kadar aciz ve basit olan kişiler!!! İşte tam burada şeytanı yüzlerini ortaya çıkarırlar. Allah bu tür insan kılıklı ucubelerden bizleri korusun… Serefli olan, serefi olan kişiler, geçmişte yaşanılan günlerin hatırına birbirlerinden ayrılsalar bile, sevgi olarak içlerinde hiç bir şey kalmasa bile karşı tarafın arkasından konuşmaz, kötü yapılan yorumların karşısında olur, destekci olmaz!!! Aslında bu davranışlar insanların aldıkları görgü ve yetiştirilme tarzlarıyla doğru orantılıdır. Annesinin, babasının terbiye vermediğine biz nasıl vereceğiz? Veremeyiz (: Annesine, babasına saygısı olmayan, ailesine karşı asi bir davranış şekli gösteren insanları biz nasıl terbiye ederiz? Bu tür kişilerden bana göre kesinlikle ama kesinlikle uzak durunuz. Sevgili seçiminde, sevgilinizin aile bağlarını test edin. Ailesi ile arasındaki sorunları dinlemeye çalışın. Elbette sorunlar olacaktır, ama bu sorunlar sevgi ve saygı çerçevesinde çözülmelidir. Ailesine, Annesine ve Babasına saygısı olmayan kişilerden kendinize saygı duyulmanızı beklemeniz çok anlamsız!!!

İnsanlar bazı yaşlarda hayatı toz pembe görürler. Özellikle 20′li yaşlar da bu durumları sık bir şekilde görürüz. Ben şahsım olarak hayatımda bir çok kız arkadaşım oldu. Eski kız arkadaşlarım ile hala görüsürüm, onlara karşı yapılan yanlış ve haksız davranışların devamlı karşısında olmaya çalışırım. onların zor günlerinde varlığımı hissetirmeye çalışırım. Sevgi ve aşk bitince insanların adeta birbirlerine kanlı bıçaklı düşman kesilmelerine anlam veremiyorum. Küfürler, iftiralar daha neler neler!!!! Gerçekten de insanlar bazen çok aciz ve adi hareketlerde bulanabiliyor. Yazımda bahsettiğim gibi bu yanlış tutumlar, tamamen aile yetiştirme tarzı ve görgü meselesi ile alakalıdır. Bir insan aile terbiyesinden yoksun ve görgüsüz ise her türlü yanlış hareketleri sergileyebilir.

Özet olarak,

Sevgilinizi şeçerken iyi şeçimler yapmaya çalışın. Öncelikle küfürbaz kişilerden ve ailesine karşı asi olan kişilerden kesinlikle uzak durunuz!!! Bu tür ilişkilere asla ama asla yelken açmayın. Sonunda üzülürsünüz, kırılırsınız. Daha düne kadar size aşk mesajları çeken, peşinizden koşan aşkınız birde bakmısınız ki telefonunuza bir bayana hiç ama hiç yakıştırmadığınız küfürler ediyor!!! Sizin bu durum hoşunuza gider mi? Bence gitmez… Gitmeme li. küfür aciz insanların silahıdır. Bazı insanlar küfür ettikçe cesurlaştığını, kendi kendini yücelttiğini sanır. Çevresine, yakın olan insanlara nasıl küfür ettiğini anlatır, anlatır durur. Ama, sadece anlatır ve düşündükçe kudurur. Unutmayalım ki “CAHİL İNSAN CESUR OLUR” bu türden hareket sergileyen insanlar, pardon “insan kılıklı şeytanı yaratıklar” inanın ki çok cahiller. siz, siz olun sevgilinizin kültür seviyesine kısa bir göz atın. Emin olun ki çok kolay!!! Sadece dinleyin, dinleyin ve onu sözleri ile tartın, davranışları ile ölçün ve biçin… Benim terazim inanın çok kiloları kaldırır (: sizinde umarım öyledir. Sevgilinizden ayrıldınız diye, size küfür eden eski aşkınıza siz siz olun karşılık vermeyin. Ne kadar küfür edebiliyorsa etsin (: Siz sadece gülün geçin. Sizin seviyeniz olmadığını ona hatırlatın. Mesajlarına asla ama asla karşılık vermeyin. Kendisinin ne kadar aciz ve basit bir insan olduğunu en kısa zaman içinde emin olun ki anlayacaktır.

  Tüm Hakları Saklıdır © SensizSohbet.Com,Sohbet, Sesli Sohbet, SesliSohbet,Sesli Chat, SesliChat,Türkiyenin En Büyük SesliChat Sesli Sohbet Arkadaşlık Portalı Sitesine Hoşgeldiniz